Promocje
Meblościanka COLORADO dąb artisan
Meblościanka COLORADO dąb artisan

999,00 zł

Cena regularna: 1 099,00 zł

szt.
Produkt dnia
Szafa ELENA  z szufladami
Szafa ELENA z szufladami

549,00 zł

szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Rodo

Szanowny Użytkowniku
Zanim zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie informacji:

Polityka prywatności

Podstawa prawna RODO
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), przekazujemy do Państwa informacji: Administrator Danych Osobowych Administrator Pani/Pana danych osobowych - wyszczególniony w Polityce Prywatności - jest wyłącznym dysponentem Państwa danych, które nie są udostępniane osobom trzecim.

Cel i interes
Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.Dobrowolne wyrażenie zgody poprzez ustawienia przeglądarki Podanie danych osobowych na naszej stronie internetowej jest dobrowolne jednak niezbędne w celu zrealizowania umowy. Podstawą przetwarzania danych jest zawsze zgoda użytkownika.

Użytkownik ma prawo wycofania zgody na użytkowanie swoich danych w dowolnym momencie, co wiąże się z usunięciem danych Użytkownika z baz danych Administratora.Użytkownik ma prawo zażądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub zmiany.W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt: biuro@skleptestowy.pl.

Czas przetwarzania danych osobowych Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres do 5 lat w celu ewentualnego wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl